سه ماه اخر سال، فیلمای زیادی نرسیدم ببینم (البته بجز جشنواره) . با اینحال ، چند تا از فیلمایی دیدم رو بگم، فکر کنم اگه ندیده باشید، بذارید توی لیست دوران قرنطینه تون، بدک نباشه. البته نقد فیلم نیست، فقط اسم و موضوعشو بدون ترتیب خاصی میگم.
+ فیلم Escape room 2019 : اگه از فیلمای معمایی و ماجراجویی مثل maze runner و hunger game و . اینا خوشتون میاد، از اینم خوشتون خواهد اومد. و فیلم دنباله دار خواهد بود و سال بعد، ادامه ش هم ساخته خواهد شد.
+ انیمیشن های how to train your dragon و hotel transilvania قسمتهای ۲ و ۳ رو ندیده بودم. خیلی خوبن لعنتیا.
+ در مورد روزی روزگاری در هالیوود» و آیریش من» فکر کنم قبلا گفته بودم. فیلم ها پیشینه واقعی دارن و اگه درمورد داستان و اتفاق واقعیش بدونید، قطعا بهتون بیشتر از چیزی که معموله، میچسبه
+ فیلم Anna 2019 : فیلم هیجانی ، جاسوسی ، اکشن و پر از سوتی و نکته هایی که اصلا رعایت نشده. اگه فیلم کاملا گیشه ای دوست دارین، باب میل خواهد بود. اما اگه یه کم گیر داستان و فیلمنامه و کارگردانی باشید، ممکنه مث من عصبی بشید.
+ فیلم Six underground 2019 : که رایان رینولدز و پیمان معادی بازی میکنن، و فیلم خیلی خوب و هیجانی و اکشن خوش ساختیه. و احتمالا اگر کارگردان و عوامل زنده بمونن، یه فیلم دنباله دار ۹ قسمتی خواهد بود. البته هر قسمتش مستقله.
+ فیلم Marriage story 2019 : راستش من خوشم نیومد. نه از بازیها ، نه روایت ، نه کارگردانی. هرچند که همیشه یه سری منتقدها از خود کارگردان جلوتر میرن و تفسیر قاب ها و سکانسها رو با دید فلسفی فضایی مینویسن. اما بنظرم دراون حد هم که میگن نیست. صرفا چون یه تجربه زن و شوهری ه ، برای بعضیا ممکنه خاطره ای رو زنده بکنه و بهش احساساتی داشته باشه.
+ فیلم Ad astra 2019 : با بازی برد پیت دوستداشتنی. فیلم در مورد سالهای آینده و فضا و فضانوردی هستش و خیلی science fiction طور جلو میره.
+ فیلم The two popes 2019 : در مورد دو تا پاپ قبلی و فعلی و ماجرای استعفای قبلی و تصمیمات پاپ جدیده. هرچند که فضای کمدی وار و بازی های خوبی داره، ولی طبق معمول این موضوعات خاص، بسیار از نظر قصه و روایت با اصل داستان، مشکل تاریخی و قصه داره. از نظر انحراف افکار ، در حد فیلم عالی Dunkrik بود ، که ذهن بیننده رو به چیزی که میخواد، معطوف میکنه.
+ فیلم Extreme job 2019 : از سینمای زیبای کره جنوبی و البته ربطی به انگل نداره و فیلم کاملا کمدی و جالبه.
+ فیلم Focus 2015 : این از قبل مونده بود و ندیده بودم. ویل اسمیت و مارگو رابی ، ی و ی ، سرگرم کننده و خوب.
+ فیلم Little women 2019 : اگه رمان معروف الکات و کارتون زمان نوجوونی ما که پخش میشد رو دیده باشین ، از این فیلم دوستداشتنی خوشتون میاد . غیر از اینم باشه، بازم خوشتون میاد :-)
+ فیلم Knives out 2019 : فیلم داستانی معمایی پلیسی ، هم فاز آگاتا کریستی و . اینا. 
+ فیلم Hustlers 2019 : بد نیست.
+ فیلم The invisible guest 2017 : یک معمایی رازآلود اسپانیایی. خوبه و راضی کننده.
+ سری فیلمهای سجین» / Seccin : من زیاد پیگیر سینمای ترکیه نیستم. البته سینمای ترکیه فیلمهای بسیار خوبی داره، به سریالای آبکی و هزار قسمتی ماهواره نگا نکنید، سینمای فاخر هم داره. حالا، اگه به فیلم ترسناک، با موضوع تخصصی جن و دعانویسی و رمالی و ورد و جادو (چیزی که اطراف خودمونم زیاده و توی جامعه مون میبینیم) علاقه دارید، بد نیست این فیلم رو ببینید. پنج قسمته و هر قسمتش مستقل. و شامل صحنه های ترسناک و ناراحت کننده.
.
++ مینی سریال چرنوبیل هم ندیده بودیم، سعادتی شد که در دوران کرونا دیدیم و کاملا هم مناسبتی بود :-)) فارغ از قصه و راست و دروغ و جزئیاتش، مطالبی هست که بعدا درموردش مینویسم
.

در باب نقد فیلم و فیلم تومان و چند فیلم دیگر

فیلم هایی که دیدم

فیلم ,، ,رو ,اگه ,هم ,البته ,در مورد ,و فیلم ,چیزی که ,خواهد بود ,  فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی مجک لرن ranginckamane دنیای رومینا نکته های کامپیوتر گود مووی شهدای شهرستان گتوند ترکالکی و حومه امتداد backlinkland جدید نیوز دانلود رایگان زیرنویس